سوالات متداول از هلدینگ شیخ

موسسه ثبتی هلدینگ شیخ با افتخار آماده پاسخگویی به تمام سوالات همراهان خود را دارد و هر ساعتی که بخواهید تنها با یک تماس به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خود را دریافت کنید.

پرسش های متداول

ثبت برند، عبارت است از اقدام به ثبت برند مورد نظر، در مرجع قانونی آن، با طی کردن مراحل و تشریفات لازم. نحوه و مراحل ثبت برند، با مراجعه به سامانه مالکیت معنوی و ثبت نام در این سامانه می باشد. مدارک هویتی شخص حقیقی یا نماینده شخص حقوقی، کارت بازرگانی و جواز کسب، از جمله مدارک لازم ثبت برند هستند.

مفهوم انتقال نام تجاری که به عنوان گسترش برند یا گسترش برند نیز شناخته می‌شود، به اعمال اهرم ارزش ویژه برند موجود و شهرت یک برند تثبیت شده برای معرفی محصولات، خدمات یا بازارهای مرتبط یا غیرمرتبط جدید اشاره دارد. این شامل گسترش هویت، ارزش‌ها و تداعی‌های برند به دسته‌بندی یا صنعت متفاوت محصول است.

سیستم مادرید، راهنمای ثبت بین ­المللی برند است که منجر به تسریع و تسهیل فرآیند ثبت بین ­المللی برند می­شود.

تعریف ما از طراحی صنعتی، تمرین حرفه‌ای طراحی محصولات، دستگاه‌ها، اشیا و خدماتی است که روزانه میلیون‌ها نفر در سراسر جهان از آن استفاده می‌کنند. طراحان صنعتی معمولاً روی ظاهر فیزیکی، عملکرد و قابلیت ساخت یک محصول تمرکز می‌کنند، اگرچه اغلب در طول چرخه توسعه به مراتب بیشتر درگیر می‌شوند